Máte dotaz? Zavolejte nám +420 732 710 819

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Odolné kufry

Cena 349 - 24 758

Největší vnitřní rozměr

Výplň / fixace / pěna.

Odolné kufry Explorer

Odolné kufry Explorer

Explorer Cases je značka společnosti GT LINE se sídlem v Itálii, uznávaná a oceňovaná mezinárodně od roku 1970 jako evropský lídr v oblasti výroby kufrů.

Kufry Explorer jsou kompletní sortiment nezničitelných vodotěsných kufrůr. Ideální řešení pro uspokojení potřeb nejnáročnějších uživatelů v extrémních podmínkách. Ve skutečnosti každý den, tisíce profesionálů po celém světě důvěřují a spoléhají se na své průzkumné kufry, aby ochránili nejcennější nástroje a zařízení během svých cest.

Explorer kufry najdete v oblasti plavidel, například v letecké dopravě, při přepravě elektronického, lékařského nebo vojenského vybavení, při ochraně sofistikovaných fotografických zařízení, při bezpečném uložení technického a sportovního vybavení a dokonce i v Hollywoodu.

 

84 produktů

Seznam je omezen na:

Smazat filtry

Máte dotaz ? Napište nám na chat nebo prostřednictvím emailu. 
Na telefonu jsme od pondělí do pátku od 10:00 do 15:00.

BALÍKY JSOU ZABALENY Z JIŽ POUŽITÝCH OBALŮ.

Snažíme se šetřit přírodu a využíváme obalový materiál od místních firem, zákazníků nebo od dodavatelů. Krabice třídíme dle stavu, výplň balíků tak aby zboží dorazilo bez poškození. Novou folii pouze v případě poškození zboží přepravou. 

OSOBNÍ ODBĚR

Možnost osobního odběru ve Vrchlabí.

Osobní přístup ke každému zákazníkovi.

 

ZBOŽÍ SKLADEM ODESÍLÁME IHNED

Díky velkému množství objednávek odesíláme skladové zboží do 2-4 pracovních dnů.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Možnost nechat si u nás ,vyrobit originální fixaci do kufru dle Vašich požadavků. Individuální přístup a další podrobné informace se dozvítezde.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.