Máte dotaz? Zavolejte nám +420 732 710 819

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Kufry a organizéry.

Cena 34 - 243

Výplňové pěny, fixace

Výplňové pěny pro kufry na přístroje a vybavení jsou určeny jako náhradní díl. Lze je mimo jiné použít i jako prostředek pro zlepšení fixace přepravovaného vybavení tím, že jsou přidány na základní pěnu, která je již v kufru. Tím se zvýší vrstva pružného materiálu v kufru a předměty jsou tak po uzavření kufru více stlačeny mezi pěny a tím pevněji fixovány.

Je nutné je použít i v případech, kdy je přepravované vybavení příliš malé na to,  aby ho základní pěna dostatečně utěsnila a zamezila tím jeho pohybu při transportu. 

Vzhledem k tomu, že jsou jednotlivé sady pěn vyrobeny tak, aby do sebe po přiložení profilovaných stran dokonale zapadly, je několik možností jak jednotlivé pěny vrstvit. 

Když je potřeba získat spíše pevnější pěnu, je vhodné pěny navrstvit profilovanými stranami k sobě. Je samozřejmě nutné použít vyšší počet pěn, ale získá se tím tak relativně pevný podklad pro silnější fixaci vybavení. 

V opačném případě, např. když je vybavení více profilováno, kdy je potřeba získat měkčí ale spíše vyšší vrstvu pěny, je možné použít systém vrstvení, kdy jsou pěny na sebe položeny, vždy profilovanou stranou stejným směrem.  

Rozměry uváděné u jednotlivých pěn jsou vždy maximální délka x šířka x výška. Výška je vždy set dvou vrstev pěn položených na sebe profilovanými stranami proti sobě. V závorce je pak uvedena nejmenší a největší výška jedné vrstvy pěny, popisující tak profilaci. Nabízen je vždy set dvou vrstev pěny, tak jak je na obrázcích. 

Další možností je výroba výplňových pěn přímo na míru dle požadavků zákazníka. Tyto na zakázku vyráběné výplňové pěny jsou tou nejlepší formou ochrany pro uskladněné vybavení. 

Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH.

13 produktů

Seznam je omezen na:

Smazat filtry

Objednávky přes telefon 732 710 819

Objednávky na SK - pište prosím na info@apeno.cz

OSOBNÍ ODBĚR

Možnost osobního odběru na nové adrese v centru Vrchlabí.

Krkonošská 15.

Obchodní dům Alfa 2 patro.

Výdejní místo.

 

NOVÉ VÝDEJNÍ MÍSTO PRO GEIS / PPL

Využíváme nového  prostoru a naší práce. Nabízíme Vám možnost, si nechat zaslat a vyzvednout zásilky 24/7 navíc možnost platba kartou.

ZBOŽÍ SKLADEM ODESÍLÁME IHNED

Zboží objednané do 17 hodin odesíláme tentýž den. 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Možnost vyrobit výplň do kufru dle Vašich požadavků

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.