Máte dotaz? Zavolejte nám +420 732 710 819

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Kufry a boxy

Cena 34 - 243

Výplňové pěny

Výplňové pěny pro kufry na přístroje a vybavení jsou určeny jako náhradní díl. Lze je mimo jiné použít i jako prostředek pro zlepšení fixace přepravovaného vybavení tím, že jsou přidány na základní pěnu, která je již v kufru. Tím se zvýší vrstva pružného materiálu v kufru a předměty jsou tak po uzavření kufru více stlačeny mezi pěny a tím pevněji fixovány.

Je nutné je použít i v případech, kdy je přepravované vybavení příliš malé na to,  aby ho základní pěna dostatečně utěsnila a zamezila tím jeho pohybu při transportu. 

Vzhledem k tomu, že jsou jednotlivé sady pěn vyrobeny tak, aby do sebe po přiložení profilovaných stran dokonale zapadly, je několik možností jak jednotlivé pěny vrstvit. 

Když je potřeba získat spíše pevnější pěnu, je vhodné pěny navrstvit profilovanými stranami k sobě. Je samozřejmě nutné použít vyšší počet pěn, ale získá se tím tak relativně pevný podklad pro silnější fixaci vybavení. 

V opačném případě, např. když je vybavení více profilováno, kdy je potřeba získat měkčí ale spíše vyšší vrstvu pěny, je možné použít systém vrstvení, kdy jsou pěny na sebe položeny, vždy profilovanou stranou stejným směrem.  

Rozměry uváděné u jednotlivých pěn jsou vždy maximální délka x šířka x výška. Výška je vždy set dvou vrstev pěn položených na sebe profilovanými stranami proti sobě. V závorce je pak uvedena nejmenší a největší výška jedné vrstvy pěny, popisující tak profilaci. Nabízen je vždy set dvou vrstev pěny, tak jak je na obrázcích. 

Další možností je výroba výplňových pěn přímo na míru dle požadavků zákazníka. Tyto na zakázku vyráběné výplňové pěny jsou tou nejlepší formou ochrany pro uskladněné vybavení. 

Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH.

13 produktů

Seznam je omezen na:

Smazat filtry

Máte dotaz ? Napište nám na chat nebo prostřednictvím emailu. 
Na telefonu jsme od pondělí do pátku od 10:00 do 15:00.

BALÍKY JSOU ZABALENY Z JIŽ POUŽITÝCH OBALŮ.

Snažíme se šetřit přírodu a využíváme obalový materiál od místních firem, zákazníků nebo od dodavatelů. Krabice třídíme dle stavu, výplň balíků tak aby zboží dorazilo bez poškození. Novou folii pouze v případě poškození zboží přepravou. 

OSOBNÍ ODBĚR

Možnost osobního odběru ve Vrchlabí.

Osobní přístup ke každému zákazníkovi.

 

ZBOŽÍ SKLADEM ODESÍLÁME IHNED

Díky velkému množství objednávek odesíláme skladové zboží do 2-4 pracovních dnů.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Možnost nechat si u nás ,vyrobit originální fixaci do kufru dle Vašich požadavků. Individuální přístup a další podrobné informace se dozvítezde.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.