Máte dotaz? Zavolejte nám +420 732 710 819

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Kufry a boxy

Cena 9 - 2 622

Organizéry, krabičky, poudra

Plastové organizéry - krabičky, jsou nepostradatelným pomocníkem pro organizaci háčků, olůvek nebo jiné rybářské bižuterie. Naše organizéry najdou samozřejmě využití i v jiných oblastech.
Je možné je použít pro organizaci šroubků, matek, korálků. 

Organizéry máme k dispozici od opravdu malých velikostí 91 x 66 x 21 mm až po relativně velké organizéry o velikostech 325 x 255 x 52 mm. Některé organizéry jsou vybaveny uzavíracím klipem na pantu, jiné mají standardní pevné plastové západky. Některé organizéry lze spojovat zadní stranou k sobě a vytvořit tak velký oboustranný organizér. Zvýšenou užitnou hodnotu dává jistým typům organizérů možnost variability jednotlivých přihrádek. 

Organizéry jsou vyrobeny z trvanlivého a odolného polypropylenu. U většiny větších organizérů se výrobce snaží o umístění standardního principu otočného otvíracího pantu a ne o pant vytvořený slabým plastovým můstkem, který se snadno při častém používání zlomí a organizér tak přichází o svou primární funkčnost.

Samostatnou kapitolou pak je pořadač na organizéry. Pořadač na organizéry je vlastně pracovní kufr do jehož horní části lze umístit nářadí nebo jiné příslušenství. Ve spodní části pořadače je prostor pro organizéry ve kterých je možné uložit snad už opravdu vše, co je třeba pro danou aplikaci. Tento pořadač je vybaven úchopem pro snadnou manipulaci a díky jeho pevnosti je možné použít jej jako stoličku. 

Informační leták organizéry ke stažení v pdf.

 

Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH.

56 produktů

Seznam je omezen na:

Smazat filtry

Máte dotaz ? Napište nám na chat nebo prostřednictvím emailu. 
Na telefonu jsme od pondělí do pátku od 10:00 do 15:00.

BALÍKY JSOU ZABALENY Z JIŽ POUŽITÝCH OBALŮ.

Snažíme se šetřit přírodu a využíváme obalový materiál od místních firem, zákazníků nebo od dodavatelů. Krabice třídíme dle stavu, výplň balíků tak aby zboží dorazilo bez poškození. Novou folii pouze v případě poškození zboží přepravou. 

OSOBNÍ ODBĚR

Možnost osobního odběru ve Vrchlabí.

Osobní přístup ke každému zákazníkovi.

 

ZBOŽÍ SKLADEM ODESÍLÁME IHNED

Díky velkému množství objednávek odesíláme skladové zboží do 2-4 pracovních dnů.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Možnost nechat si u nás ,vyrobit originální fixaci do kufru dle Vašich požadavků. Individuální přístup a další podrobné informace se dozvítezde.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.