Máte dotaz? Zavolejte nám +420 732 710 819

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Kufry a boxy

Cena 9 - 1 470

Organizéry, krabičky, boxy

Plastové organizéry - krabičky, jsou nepostradatelným pomocníkem pro organizaci háčků, olůvek nebo jiné rybářské bižuterie. Naše organizéry najdou samozřejmě využití i v jiných oblastech.
Je možné je použít pro organizaci šroubků, matek, korálků. 

Organizéry máme k dispozici od opravdu malých velikostí 91 x 66 x 21 mm až po relativně velké organizéry o velikostech 325 x 255 x 52 mm. Některé organizéry jsou vybaveny uzavíracím klipem na pantu, jiné mají standardní pevné plastové západky. Některé organizéry lze spojovat zadní stranou k sobě a vytvořit tak velký oboustranný organizér. Zvýšenou užitnou hodnotu dává jistým typům organizérů možnost variability jednotlivých přihrádek. 

Organizéry jsou vyrobeny z trvanlivého a odolného polypropylenu. U většiny větších organizérů se výrobce snaží o umístění standardního principu otočného otvíracího pantu a ne o pant vytvořený slabým plastovým můstkem, který se snadno při častém používání zlomí a organizér tak přichází o svou primární funkčnost.

Samostatnou kapitolou pak je pořadač na organizéry. Pořadač na organizéry je vlastně pracovní kufr do jehož horní části lze umístit nářadí nebo jiné příslušenství. Ve spodní části pořadače je prostor pro organizéry ve kterých je možné uložit snad už opravdu vše, co je třeba pro danou aplikaci. Tento pořadač je vybaven úchopem pro snadnou manipulaci a díky jeho pevnosti je možné použít jej jako stoličku. 

Informační leták organizéry ke stažení v pdf.

 

Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH.

61 produktů

Seznam je omezen na:

Smazat filtry

Možnost objednávky přes telefon +420 732 710 819,
emailem info@apeno.cz,  
nebo nám napište na support chat.

OSOBNÍ ODBĚR

Možnost osobního odběru na nové adrese v centru Vrchlabí.

Krkonošská 15.

Obchodní dům Alfa 2 patro.

Výdejní místo.

 

NOVÉ VÝDEJNÍ MÍSTO PRO GEIS / PPL

Využíváme nového  prostoru a naší práce. Nabízíme Vám možnost, si nechat zaslat a vyzvednout zásilky 24/7 navíc možnost platba kartou.

ZBOŽÍ SKLADEM ODESÍLÁME IHNED

Zboží objednané do 17 hodin odesíláme tentýž den. 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Možnost vyrobit fixaci do kufru dle Vašich požadavků, možnost výběr fixací dle vlastností a barev. Individuální přístup

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.